1. SOUTĚŽ: Vyhlášení

20. března 2015 v 23:25 | Berenika |  Soutěže

Nebudu vás dlouho napínat, vyhlášení první soutěže tohoto blogu je tu! A výhru získává...

Terka

(komentář č. 2, vstup č. 5)

Gratuluji!

A nakonec statistiky.
Soutěže se zúčastnilo 10 lidí.
To je celkem 21 povinných i nepovinných vstupů/úkolů.
Na Facebookové stránce má tento blog i díky soutěži krásných 46 "lajků."

Mám z toho celkově příjemný pocit a doufám, že ani vy nesmutníte, pokud se vám nepodařilo vyhrát. Na první soutěž jsme měli krásnou účast a já mám radost z toho, že se díky tomu Terce alespoň nepatrně rozšíří knihovnička. Koneckonců který knihomol by z toho nebyl přímo nadšený?

Stručně a jednoduše: Děkuji, moc jste mě potěšili! (Určitě si zasloužíte další soutěž, že?)

Dovolím si se zároveň sama pochlubit několika úspěchy a krásnou narozeninovou oslavou, abych tento článek úplně neodbyla a aby nezůstal tak prázdný. První vlaštovka přiletěla v sobotu, protože v neděli už jsem odjížděla na internát. Notebook, na který jsem vyčerpala veškeré své finanční zásoby a který byl zároveň z poloviny dárkem od rodičů, přestal fungovat následující den. Ale měla jsem dort ve tvaru knížky! Dokonce i se záložkou uprostřed. Veškeré zklamání způsobené technikou mi pak vynahradila krásná středa se spoustou známých i neznámých knihovníků po boku na knihovnickém filmování, potom na kofole a ve večerních hodinách se spolužáky ze střední i vysoké s ginem a tonicem do trojky (a hned dvakrát, protože osmnáctka se přece musí oslavit) a dva rozkošné dárky od přátel: plyšová sova (díky které je ze mě plnohodnotný kouzelník, už přece mohu posílat zprávy soví poštou!) a písnička, kterou nazpívala Aelynn jen a jen pro mě. O den později přibyl ještě jeden plyšák a dnes navíc poukázka do knihkupectví za druhé místo v týmové školní soutěži. Píšu už z nového notebooku, zatímco ten poruchový putoval zpátky k výrobci jako vadné zboží. Zítra mě čeká střelnice a brzy potom prázdninový čas s partnerem po boku.

Když se tak dívám zpátky, vlastně jsem nikdy příliš neslavila. Jako malá s partou dětí z okolí. Jako starší s rodiči, občas s jedním či dvěma kamarády. Na střední jsem oslavy odbourala úplně jako něco zcela zbytečného. Ačkoli jsem tedy v téhle oblasti zcela nezkušená, nedokázala bych si představit přehoupnutí do dospělosti lepší, než jakého se mi dostalo. Necítím se jiná, ale podvědomě mám potřebu se stylizovat do ještě zodpovědnější, kapku fádní "dospělácké" role. Zároveň ale nechci ztratit nic z toho, kým jsem. Přemýšlela jsem, jak toho docílit...

...a nevidím jinou možnost než uvědomění si, že jsem skutečně šťastná.
Nevidím nic vhodnějšího, než se tím pochlubit, být na to pyšná, nenechat si to vzít... a donekonečně si ten pocit (s těmi, které mám ráda a kteří jsou jeho hlavní příčinou) pořádně hýčkat!

Nakonec ještě připomínám, že výhru do soutěže věnovalo nakladatelství OMEGA.
Moji recenzi na Kuličku si můžete přečíst ZDE.
Koupit si ji můžete TADY nebo TAM.

 


Komentáře

1 Limeo Limeo | E-mail | Web | 21. března 2015 v 17:12 | Reagovat

Upřímně blahopřeji vítězi Terce, doufám, že se jí Kulička bude líbit a upřímně jí to přeji :-).

2 Terka Terka | E-mail | Web | 21. března 2015 v 20:50 | Reagovat

Moc děkuji za výhru, jsem vážně moc šťastná a opravdu mě potěšila. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama